אודות

"בתאורה כמו במוסיקה, עיצוב יצירתי ונכון מעורר התרגשות ודרמה תוך כדי רב שיח בין מקור האור המשתמש והסביב המואר."

 

tzipy-frank-picture

Tzipy Frank, M.A.

מכל הטכנולוגיות המתקדמות של המאה הקודמת, התאורה החשמלית היא המשמעותית ביותר. התאורה החשמלית מקיפה אותנו בכל תחומי חיינו: תאורת פנים תאורת חוץ, בית עבודה,במשך היום או הלילה,…קשה לדמיין איך היינו נראים ללא הנורה …!

התאורה היא מקור החיות, ההנאה הקסם והאושר,אור יקרות, מדגישה את הצבע הדרמה והמסתורין… כך שחיבור סך החלקים גדול מהשלם – והתאורה הנכונה היא הרבה מעבר לתועלת!!!

כמו בכל טרנד אופנתי גם בתאורה ישנן מגמות חדשות שציפי פרנק משלבת בעבודותיה הייחודיות.

באמצעות ידע והשכלה אקדמית רחבה, קריאטיביות וניסיון מצטבר של שנים בתחום תכנון ועיצוב התאורה, לציפי יש את היכולת לממש כל חלום ולהגשים כל פנטזיה של לקוחותיה, תוך הקפדה על תקנים ובטיחות ובעזרת בעלי מקצוע מיומנים בתחום "פותרת בעיות", ובנוסף מקדמת "התייעלות אנרגטית" המהווה נדבך מהותי בכל פרויקט תאורה ובמיוחד במרחב הציבורי – תאורת כבישים וחוץ, הצורכת כ-30% פחות מהאנרגיה החשמלית הכללית. הסטודיו מספק שירותים של תכנון ועיצוב ו"התייעלות אנרגטית" לעיריות ועסקים במגזר הציבורי והפרטי למטרת חיסכון בהוצאות החשמל ואחזקת מתקן התאורה. הסטודיו שם בראש מעייניו את נושא החיסכון החשמלי ופועל במרץ להפצת המודעות התורמת לשמירה על כדור הארץ למען הדורות הבאים.

התוצאה שכל פרויקט מקבל את זווית האור צורה צבע ומקצב הייחודי לו ומטופל בקפידה.

אנו מבחינים בין תאורת פנים לתאורת חוץ, בין תאורה חמה לקרה, בין תאורה מפזרת לתאורה ממקדת, בין יקר יוקרתי ועממי, ומה שראינו אצל שכנים או חברים אינו בהכרח מתאים לצרכים שלנו. גם אם נבחר בריצוף מיוחד, יקר ויוקרתי, ברהיטים ואביזרים איכותיים ויפים נקשט את בתינו במיטב יצירות האמנות – כל אלה, לא יתגלו במלוא יופיים אם לא ייחשפו באור הנכון.

סטודיו לייט מספקת שירותי תכנון ועיצוב תאורה והתייעלות אנרגטית עבור אדריכלים, מעצבי פנים, עיריות, ספקי סש"א, בעלי מקצוע ולקוחות פרטיים. עיצוב ותכנון התאורה מתוכנן עבור תאורת פנים וחוץ למרחב הציבורי והפרטי. פנים וחוץ, בתים פרטיים, דירות מגורים, עבור בנייני יוקרה וחללים ציבוריים, כמו כן, חללי משרדים, חנויות, בתי עסק, שצ"פים, גינות, חצרות לובי בנייני מגורים ובכל מקום ישים.

העבודה מתבצעת בכל מקום בארץ ובעולם.

ציפי פרנק .M.A – מנהלת הסטודיו, מעצבת עבור לקוחות פרטיים ומוסדיים,פרויקטים קטנים כגדולים, רכזת מקצועית ומנחת לימודי תאורה באוניברסיטת בר אילן ומרצה בנושא תאורה מעצבת חלל, תאורה וצבע, עיצוב חלונות ראווה והום סטיילינג במכללות לעיצוב פנים ובמגמות הנדסאי אדריכלות.

  • בוגרת האוניברסיטה העברית – תואר שני .M.A בתכנון ערים
  • רכזת מקצועית, מנחה ומרצה לתאורה אדריכלית
  • מרצה ל"הום סטיילינג" ועיצוב חלונות ראווה
  • הרצאות, סדנאות, סיורי תאורה (ו)סטיילינג וימי עיון לחברות, מועדוני לקוחות ולקהל הרחב
  • מרצה באוניברסיטאות ומכללות: אוניברסיטת בר אילן, הטכניון, מכון אבני לאומנות, אורט השרון, אורט סינגלובסקי, אורט הרמלין להנדסה, ועוד…
  • חברה פעילה באיגודים בינלאומיים לתאורה אדריכלית באירופה ובארצות הברית – , IES , PLDA , IALD
  • סיורים מודרכים "לראות את האור" – יום כיף חוויתי בעקבות האור

ציפי פרנק הוסמכה ע"י לשכת המהנדסים, האדריכלים והאקדמאיים במקצועות הטכנולוגיים בישראל.

התמחתה בחברות תאורה בינלאומיות מובילות: ERCO, IGUZINNI, ACUITY BRANDS LIGHTUNG, VIABIZZUNO, ועוסקת בתחום למעלה מ-25 שנה.

בכל שנה משתתפת בסמינרים וסדנאות, תערוכות וועידות בינלאומיות. מסקרת תערוכות בחידושים של גופי תאורה ומקורות אור "ירוקים".